У росії розширюють масштаби військової підготовки для дітей | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У росії розширюють масштаби військової підготовки для дітей
17 Липня, 19:20

У росії розширюють масштаби військової підготовки для дітей

У Бєлгороді та області відкрили 500 кадетських класів та близько 1 000 юноармійських. Також у цьому місті на базі місцевого відділення ДОСААФ відкрили курси початкової військової підготовки для тих, хто бажає служити в армії, однак не має відповідного досвіду. Випускників курсів схиляють до підписання контракту зі збройними силами рф.

Про це повідомили у Головному управлінні розвідки Міноборони України.

«Наближення зони бойових дій до кордону бєлгородської області змушує місцеву владу переносити низку об’єктів, пов’язаних із війною, в глибину російської території. Зокрема, так званий «пункт прийому біженців», а по суті – насильно переміщених осіб, передислокований із району поблизу селища Нєхотєєвка до смт Октябрьский», – йдеться в повідомленні.

Логістика прийому людей залишається без змін: після оформлення «біженців» направляють у приміщення спортивного комплексу «Віраж» (критий картодром). Від початку повномасштабної війни через пункт пройшли 6,5 тис. осіб, зокрема 1,4 тис. дітей.

Одночасно не припиняється практика незаконного усиновлення дітей з Донбасу російськими сім’ями. 14 липня губернатор московської області Воробйов анонсував завершення процедури «передачі 9 дітей з «ДНР» під опіку родинам з підмосков’я».

Відео