Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У російській армії назрівають соціальні збурення, – розвідка
06 Квітня, 14:48

У російській армії назрівають соціальні збурення, – розвідка

Цивільний персонал російської армії жаліється на інфляцію, профспілки погрожують судами. Про це Головне управління розвідки Міністерства оборони повідомляє у Телеграмі.

«Відсутність індексації заробітної плати в умовах прискореної до безпрецедентних значень інфляції відкриває вкрай негативний вплив на соціально-економічний, і, як наслідок, морально-психологічний вплив на цивільний персонал», – йдеться в листі голови архангельського комітету профспілки цивільного персоналу зс рф.

У ГУР зазначають, що на сьогодні у російському військово-промисловому комплексі починають назрівати соціальні збурення через стрімке падіння заробітків та рівня життя.

«Профспілкові діячі зневірились у спробах вирішити питання на галузевому рівні. А отже, “у зв’язку з безрезультатністю численних письмових звернень на адресу міністерства оборони та уряду рф з питань підвищення рівня заробітної плати цивільного персоналу”, пропонується звернення з цих питань до верховного суду рф. Основна вимога “зобов’язати уряд і міністерство оборони провести індексацію заробітної платні», — додають у розвідці.

Схожі новини