Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У російському полоні перебувають понад 7 тисяч українських військових
11 Липня, 15:15

У російському полоні перебувають понад 7 тисяч українських військових

В Україні понад сім тисяч військових вважаються зниклими безвісти, частина з них – у полоні. Про це заявив Олег Котенко, уповноважений з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, повідомляє Суспільне.

“Якщо ми говоримо про військових, то давайте розуміти, хто такі військові. Є ЗСУ, є Нацгвардія, є прикордонники, є СБУ – і це різні інституції. Вони не входять в цифру, яку дає ЗСУ.  ЗСУ дає дані про дві тисячі зниклих військових. Наш кол-центр має орієнтовно 7200 людей», – сказав він.

Олег Котенко додав, що більшість зі зниклих військових – у полоні. Як приклад він навів військових 1 батальйону 36 бригади, які можуть перебувати на території країни-агресора.

“Ми знаємо, що їх вивезли в росію. По-перше, треба зрозуміти, скільки там є людей. Якщо їх більше сотні, то ми розуміємо, що практично весь батальйон – у полоні. Звʼязку із ними все ще немає, тому вони вважаються безвісти зниклими. Рано чи пізно вони потраплять у список на обмін і вони повернуться додому. Ось це той випадок, коли ми точно знаємо, що безвісти зниклі – живі”, – пояснив уповноважений.

Схожі новини