Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У розважальних закладах області гратиме російська музика
14 Травня, 21:11

У розважальних закладах області гратиме російська музика

Сьогодні Львівська обласна рада програла апеляцію у справі про скасування мораторію на російськомовний культурний продукт, передає Zaxid.net.

«Апеляційний суд залишив у силі рішення Львівського окружного адміністративного суду за позовами Сергія Іванова-Малявіна та Романа Малявіна, яким було скасовано заборону відтворювати будь-які російськомовні аудіовізуальні твори у розважальних закладах. Я не знаю, на чому ґрунтується рішення суду, адже було виголошено лише резолютивну частину, але ми однозначно готуватимемо касацію», – сказав керівник юридичного відділу Львівської обласної ради Андрій Мельник.

Львівська обласна рада на території області заборонила публічне відтворення російськомовного аудіовізуального продукту. Це рішення підтримали 57 депутатів із 61 присутнього на засіданні сесії ЛОР. У рішенні облради вказувалося, що мораторій діятиме «до моменту повного припинення окупації території України». Пізніше це рішення ЛОР у Львівському окружному адміністративному суді оскаржив львівський журналіст та видавець Сергій Іванов-Малявін.  16 січня суд задовольнив його позов. З аналогічними позовами до ЛОР також звернулись ГО «Український вибір» та харківський адвокат Роман Лихачов.

Фото: ілюстративне

Схожі новини