Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У розвідці розповіли, скільки “кадировців” приїхали воювати в Україну і скільки з них загинули
15 Травня, 13:57

У розвідці розповіли, скільки “кадировців” приїхали воювати в Україну і скільки з них загинули

У військовому вторгненні в Україну брало участь близько 2,5 тисячі “кадировців”. З них близько 100 загинуло, 300 отримали поранення, а 60 бігли, кинувши зброю та амуніцію. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

За даними розвідки, «кадировці» почали заходи на територію України у перші дні вторгнення. Їхнім головним завданням було залякування та геноцид українців. Вони перебували у другому ешелоні наступу та займалися обшуком помешкань, знущанням із заручників, пограбуванням та розбоєм.

Згідно з повідомленням, після перших масштабних втрат російських військ, “кадировцям” наказали зупиняти підрозділи окупантів, що відступали, і показово розстрілювати тих, які відмовлялися воювати.

«З ганьбою відкинуті українськими воїнами від Києва та Чернігова, “кадировські” найманці перемістилися на Луганський та Маріупольський напрями, де продовжили грабувати та знімати ролики про свої подвиги для TikTok. Показово, що незважаючи на удавані навченість, бойовий дух та оснащення “кадировських тик”, навіть поза зоною активних бойових дій, з 2,5 тисяч найманців близько ста загинули, близько трьохсот отримали поранення і понад шістдесят втекли з України, покинувши зброю та амуніцію», – повідомляє розвідка.

Зазначимо, українська воєнна розвідка опублікувала список «кадировців», які брали участь у війні проти України в березні — травні 2022 року.

Схожі новини