Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Рудківській лікарні зросла кількість хворих на коронавірус
31 Серпня, 17:42

У Рудківській лікарні зросла кількість хворих на коронавірус

Незалежно від того, віримо ми у COVID-19 чи ні, у Рудківську  лікарню щодня поступають від 5 до 8 людей із цим вірусом.
«Серед усіх пацієнтів – уже більше півтора десятка важкохворих. На жаль, не всіх можна врятувати. Є померлі», – каже директор медичної установи Роман Пукало.
Лікарі виснажуються фізично. Виснажуються морально. Шість годин праці перебувати при 32-ох градусній спеці обмотаними в целофані це жахливо.  Лікарям потрібна підтримка. Моральна також.  Багато чуйних людей об’єдналися заради того, щоб не залишити у такій важкій ситуації  і медиків, і хворих. Адже у Рудківській лікарні, яка належить до Самбірського району, лікують також пацієнтів зі Старосамбірського, Турківського, Миколаївського, Городоцького районів та міст. Багато депутатів різних рангів та громадських діячів надали допомогу цьому медзакладу.

«Я вдячний усім, хто нас підтримує, – каже лікар Роман Пукало. – Особливо вдячний за допомогу підприємцю та громадському діячу Юрію ДОСКІЧУ та Наталі КРУПІ, представниці Львівської дирекції Укрпошти. Минулого тижня вони надали нам 450 упаковок засобів захисту. У кожній окремій упаковці  є бахіли, шапки, халати, рукавиці. Усе розфасовано комплектами. Ця допомога йде як медикам, так і пацієнтам».

Оскільки лікарський ресурс працює на межі можливого, то допомогти лікарям може кожен.  Потрібно зробити дуже мало. Усього лиш – носити маску не на губах, а на носі! Бо коли маска на роті, то ви захищаєте людей від себе, а коли на носі – то ви захищаєте і себе! Мийте руки з милом кожного разу, коли торкаєтеся ручок дверей, прилавків магазинів, сидінь в автотранспорті. Не торкайтеся руками обличчя, якщо ви їх не обробили антисептиками.  Ковід є! І він страшний. Бережіть себе і бережіть лікарів.
Ольга Клип
photo5361661641764221112-2
photo5361661641764221113
Схожі новини