Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Рудному вода тимчасово непридатна для пиття
05 Вересня, 13:15

У Рудному вода тимчасово непридатна для пиття

Через перепідключення постачальника води жителям Рудного на Львівщині відсьогодні, 5 вересня, вода в селищі тимчасово не придатна для пиття.

Як повідомили у ЛМКП “Львіввводоканал”, жителів Рудного, які раніше отримували послугу водопостачання від КП «Теребля», відтепер обслуговуватиме “Львівводоканал”. З цією метою підприємство проведе промивку водопровідної мережі.

«Видобування води для потреб централізованого питного водопостачання здійснюватиметься зі свердловин ЛМКП «Львівводоканал», а не КП «Теребля». Для гарантування споживачам смт Рудно подачі води питної якості необхідно здійснити промивку наявних мереж водопроводу. При промивці мереж якість води, отриманої через водорозбірні прилади, може  тимчасово погіршитися, на жаль цю воду не можна використовувати для питних потреб», – зазначили у “Львівводоканал”.

Відразу після завершення промивки та отримання позитивних результатів хімічного та бактеріологічного досліджень  ЛМКП «Львівводоканал» розпочне централізоване постачання питної води та проводитиме нарахування оплати послуг.

Схожі новини