Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Самбірській лікарні від лептоспірозу помер пацієнт
12 Грудня, 13:09

У Самбірській лікарні від лептоспірозу помер пацієнт

45-річний мешканець села Калинів Самбірського району на Львівщині помер від лептоспірозу. Чоловік звернувся по допомогу до лікарів через 7 днів, як захворів. Лептоспірозом заразився від гризунів, що потрапили у його помешкання, передає Zaxid.net.

«У реанімаційне відділення Самбірської центральної райлікарні чоловік потрапив у вкрай важкому стані. Наступного дня помер. Чоловік звернувся надто пізно, тож медики не змогли його врятувати. Це вже третій летальний випадок від лептоспірозу цього року», – повідомила Ірина Куліш, завідувачка відділу особливо небезпечних інфекцій Львівського обласного лабораторного центру.

Інший пацієнт, 45-річний мешканець Жидачівського району, заразився лептоспірозом, коли складав у підвалі гарбузи, картоплю. У нього на руках були подряпини, через які в організм потрапили лептоспіри. Звернувся по допомогу до лікарів через два дні після захворювання. Після відповідного лікування чоловік одужав.

За 11 місяців цього року на Львівщині зареєстровано 23 випадки лептоспірозу. Три з них – летальні.

Лептоспіроз – це гостре інфекційне захворювання людей і тварин. Характеризується ураженням печінки, нирок, м’язів і супроводжується хвилеподібною гарячкою.

Основними носіями збудника лептоспірозу у природних умовах є щурі, польові миші, землерийки, їжаки. В організм людини збудник проникає через пошкоджену шкіру і слизові оболонки порожнини рота, очей, носа.

Схожі новини