Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Самбірській райлікарні придбали сучасний операційний стіл за майже 140 тисяч гривень
17 Травня, 17:07

У Самбірській райлікарні придбали сучасний операційний стіл за майже 140 тисяч гривень

Операційний стіл має ортопедичну приставку. Призначений для різних видів операції. Про це Galnet розповів головний лікар Самбірської центральної районної лікарні Богдан Марчук.

“Старий стіл був у нас ще з Радянського союзу. Він не був багатофункціональний. Його багато разів ремонтували, зварювали. Від того часу це перший новий стіл. Він нам дуже потрібен, бо проводимо багато операцій. У середу і п’ятницю оперують стоматологи, а у вівторок і четвер – хірурги. Також є різні ургентні операції”,- пояснив лікар.

За тиждень до лікарні привезуть ще систему моніторингу стану пацієнта.

“Цю систему під час операції підключають до пацієнта і на моніторі видно параметри: тиск, пульс, серцебиття, кардіограму. Бо раніше ці параметри медсестра визначала вручну – міряла тиск, пульс. І витрачала зайвий час”, – додає.

Монітор пацієнта коштує 50 тис. 400 грн, а операційний стіл – 138 тис. 500 грн, йдеться на сайті публічних закупівель Prozorro.

Головний лікар додав, що це не єдині оновлення в закладі.

“За тиждень нам ще привезуть наркозно-дихальний апарат. Також ми заказали ще апаратуру на лабораторію: біохімічний аналізатор, мікроскопи. Бо у нас вже все старе. Хочемо замінити ще старий рентген-апарат. Коли до нас приїжджала Уляна Супрун, то казала, що це ядерний реактор. Але він дуже дорого коштує.Більше мільйона гривень, напевне”, – розповідає Богдан Марчук.

Схожі новини