Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Самбірській райлікарні встановлюють томограф
11 Грудня, 19:30

У Самбірській райлікарні встановлюють томограф

Світлана Андрейчикова

Ще влітку у Самборі обіцяли встановити комп`ютерний томограф. Для цього виділили окреме приміщення в одному з корпусів Центральної районної лікарні. Тут провели ремонтні роботи, встановили нові спеціальні двері.

Лише минулого тижня в.о. головного лікаря цього закладу Богдан Марчук повідомив, що апарат КТ вже у Самборі.

«На жаль, не завжди вдається усе так, як заплануєш, – пояснює LMN Віктор Орищич, директор мережі діагностичних центрів, власник томографа. – Бюрократична процедура, розмитнення зайняли більше часу, ніж ми розраховували. Зараз апарат вже у підготовленому кабінеті. Втім думати, що до кінця року ми почнемо приймати пацієнтів, не слід. Попереду ще кілька процедур. Після підключення томографу до електромережі проведуть дослідження на випромінення. За його результатами здійснять спеціальну обробку стін. Далі знову оформлення документів, дозволи. А от після цього чекатимемо на пацієнтів. Не можу сказати точно, скільки часу займуть усі процеси. Однозначно, не менше двох місяців».

Віктор Орищич зазначив, що вже проведене навчання персоналу. Тож після відкриття діагностики хворим не потрібно буде робити томографію у Львові чи Дрогобичі. Таке обстеження робитимуть на місці. Ціну також обіцяють зробити доступною, не вищою, ніж за аналогічні послуги у згаданих містах.

Схожі новини