Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Самборі буде «Шоу талантів»: головний приз 10 тисяч гривень
31 Травня, 16:56
logo-black

У Самборі буде «Шоу талантів»: головний приз 10 тисяч гривень

Марія Оринчак

Впродовж літа у містечку Самбір у декілька етапів відбудеться талант-шоу різних видів мистецтва. Організаторами заходу є громадські організації «Люди Країни», «Спілка підприємців Самбора» та «Фундація регіональних ініціатив Самбора» за підтримки місцевих підприємців Тараса Куцалаби та Ярослава Стародуба.

«Спочатку була ідея провести конкурс поміж співочими людьми, але потім вирішили провести значно масштабніший захід та не обмежувати себе лише вокальним жанром. Участь у талант-шоу можуть брати особи віком до 25 років та колективи, що демонструють талант у різних жанрах: вокал, хореографія, інструментальна музика, театральне та циркове мистецтво, та й взагалі усе, що забажають», – розповідає LMN Олена Савчак, менеджер талант-шоу.

Конкурс відбудеться у три етапи: спочатку відбірковий тур, потім прослуховування наживо та фінал.

«Щоб взяти участь у відборі, потрібно зняти відеоролик тривалістю до 3-х хвилин, у якому потрібно продемонструвати свій талант та викласти на власний канал у Youtube, а посилання на відео залишити в анкеті учасника у google-формі до 1 липня» , – каже Олена.

Організатори кажуть, що у конкурсі можуть брати участь не тільки самбірчани, а й усі охочі.

“Дуже важливо виявляти та допомагати розвиватись обдарованій молоді та талановитим людям загалом. Самбірська земля багата на таких, тому сподіваємось, що участь у шоу візьме чимало конкурсантів, а головний приз заслужено отримає найталановитіший”, – каже Ярослав Стародуб, один зі спонсорів конкурсу, представник Самбірської спілки підприємців.

Ознайомитись з Положенням конкурсу можна тут.

Зареєструватись до участі можна тут.

61590751_2344481785794533_4800805085011509248_n
  • 0
  • 1669
Схожі новини