Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Самборі міська рада закупить техніку для ремонту доріг
26 Січня, 13:17
logo-black

У Самборі міська рада закупить техніку для ремонту доріг

Депутати Самбірської міської ради з ініціативи міського голови Юрія Гамара на черговій сесії прийняли рішення про купівлю спеціальної техніки для ремонту асфальтного покриття. Перед голосуванням заслухали керівника СКП «Об’єднане» Євгена Кваса.

Він розповів присутнім у сесійній залі про вигоду від придбання. Переконує, що маючи патчер піщано-струменевого методу, ремонт доріг місту обійдеться на третину дешевше. Та й дасть можливість самостійно регулювати якість і швидкість виконання робіт. Техніка коштуватиме близько 3 млн гривень.

“Принципова позиція, що місто повинне бути максимально забезпечене своєю, а не орендованою технікою. За останні два роки ми придбали для наших комунальних підприємств близько десятка одиниць. Коли ж буде власна техніка, з’явиться можливість не лише вчасно лагодити дороги, а й обирати постачальників найбільш якісної емульсії для ремонту. Місто більше не буде заручником недобросовісних підрядників”, – переконує міський голова Самбора Юрій Гамар.

Нагадаємо, для комунального підприємства «Об’єднане» за останні два роки закупили трактор, бульдозер, два сміттєвози, вакуумну-мулососну машину, машину для ритуальних послуг та вантажний автомобіль.

Фото: умовне

Схожі новини