Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Самборі організували людей на протест через фонтан
10 Травня, 19:36
logo-black

У Самборі організували людей на протест через фонтан

Антоніна Скляренко

Сьогодні біля площі Івана Франка у Самборі кілька місцевих мешканців ходили по пішохідному переході та ускладнювали рух транспорту. У руках тримали плакати з надписами: «Самбір – суцільне бездоріжжя» та «Гамар, продай Тойоту, купи асфальт».

Акція не була узгоджена з міською радою, тривала з годину. Фотографії із незадоволеними одразу з’явилися у соціальній мережі. У коментарях у фейсбук-групі «Самбір» організатори акції критикували дії міської влади.

LMN поцікавилася у мера Самбора Юрія Гамара, з чим на цей раз пов’язаний неспокій окремих самбірчан.

«Сьогодні була організована акція тими ж кількома активістами, що й завжди. Яким муляє око крісло мера і які давно вже пригледіли, кому можна було б його віддати. Цього разу вийшли із гаслом: «Давайте не будемо робити в Самборі фонтан, а поремонтуємо дороги!». Але тут організаторам вартувало б спочатку розібратися: джерела фінансувань у цих двох напрямках різні. Кошти, спрямовані на реконструкцію і будівництво фонтану, виділені з обласного бюджету на соціально-економічний розвиток міста. А на дороги гроші виділялись гроші із місцевої казни. До речі, цього року ми передбачили 6 мільйонів гривень на ремонт доріг. Порівняно з минулими роками, ця сума в 6 разів більша. Гроші будуть реалізовані за призначенням в обидвох напрямках».

Фонтан у Самборі заплановано побудувати в центральній частині міста на площі Ринок. На місті старого, який реставрації вже не підлягає. На новий фонтан область виділила торік 4,5 млн грн. Завершити роботи планують влітку. Аби школярі на канікулах ще встигли тут провести дозвілля. Під час сьогоднішньої акції самбірчани закидали своєму меру і ще одну проблему – даремно розтрачені кошти на неякісно вимощену бруківку у центрі міста, на вулиці Мазепи.

60032035_1061546070700846_7336421534526865408_n

«Там працював підрядник, який і справді досить неякісно виклав бруківку. Наше капбудівництво промоніторило роботу і висловило незадоволення з цього приводу. На сьогодні не було проплачено жодної гривні за це. Більше того, підрядник вже взявся переробляти. Тому нагнітання ситуації у цьому керунку – це вчергове роздутий скандал на рівному місці. Треба ж набити собі політичних бонусів і розказати, як влада нічого не робить», – додає Гамар.

Мер Самбора запевнив, що не має власного авто. «Тойота», на якій їздить, – службова. Возить не лише міського очільника, але й працівників ради. Придбали автівку торік. Позаяк, стара машина, якій близько 30 років, була несправна.

«Ця службова машина – одна із 11 одиниць техніки, яку ми придбали за ці роки. За це проголосував депутатський корпус, це не було моїм рішенням. До речі, для міськради купили її останньою після того, як забезпечили машинами комунальний сектор і маємо чим обслуговувати і прибирати місто», – пояснює мер Самбора.

Фото: Микола Сенейко “Фейсбук”

  • 0
  • 7347
Схожі новини