У Самборі проголосували за звільнення секретаря міської ради | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Самборі проголосували за звільнення секретаря міської ради
25 Липня, 12:26
logo-black

У Самборі проголосували за звільнення секретаря міської ради

Депутати Самбірської міськради сьогодні, 25 липня, проголосували за відставку секретаря міськради від Слуг народу Юрія Дмитришина. Звільнили з займаної посади секретаря таємним голосуванням. Рішення підтримали 15 депутатів. Про це LMN повідомили депутати, присутні на сесійному засіданні. Причини такого рішення наразі невідомі.

Зауважимо, що секретар ради організовує підготовку сесій ради, питань, що вносяться на розгляд ради, забезпечує оприлюднення проектів рішень ради. У випадках, передбачених законом, секретар ради здійснює повноваження міського голови, скликає сесії ради, веде засідання ради та підписує її рішення. За дорученням ради секретар ради орагнізовує відповідно до законодавства здійснення заходів, пов’язаних з підготовкою і проведенням референдумів та виборів до органів державної влади і місцевого самоврядування.

Нагадаємо, у березні на сесійному засіданні мер Самбора Юрій Гамар заявив, що запускає процедуру відставки секретаря міської ради Юрія Дмитришина. Той був членом команди мера двох скликань.

Відео