Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Самборі – ще одне підприємство! «Галицька Кабельна Компанія»
26 Вересня, 11:32

У Самборі – ще одне підприємство! «Галицька Кабельна Компанія»

Ольга Клип
Юрій ДОСКІЧ, відомий український підприємець, директор заводу «ГАЛ-КАТ» перевів одне із своїх підприємств у місто Самбір. Відтепер усі податки від цієї компанії залишатимуться у казні міста. А значить – вони підуть комусь на пенсію, або ж на виплату по догляду за малюком чи на іншу соціальну допомогу .
Тобто, у Самборі зареєструвалось Товариство з Обмеженою Відповідальністю «Галицька Кабельна Компанія»! Сама ідея, перевести у Самбір це підприємство виникла досить незвично. А саме, під час інтерв’ю на самбірському радіо «Поступ», редакторка радіо Оксана Коваль запитала у пана Доскіча:
2-96

“А чи розглядаєте можливість розвитку вашого бізнесу на Самбірщині?”

Пан Юрій відповів:

“Так. До кінця цього року ми можемо перереєструвати одне із своїх товариств на місто Самбір”.

1-196

Отже, обіцянка виконана. Заодно, самбірчани можуть подякувати за цю втішну новину й редакторці радіо «Поступ» Оксані Коваль. Самбірщина, як й інші райони Прикарпатського краю, гостро потребують інвестицій. А тому, Юрію Доскічу є над чим працювати…

До слова, уже багато років Юрій Доскіч посильно допомагає цьому краю. Лікарням, потребуючим людям, хворим дітям. Він звжди знаходить можливості і ресурси. Без великих обіцянок, без красивих слів – просто, тихо, по- людськи. Недарма його життєве кредо #більше діла!

Схожі новини