Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Самборі святкуватимуть День молоді
23 Червня, 13:37
logo-black

У Самборі святкуватимуть День молоді

Марія Оринчак

Наступної неділі, 30 червня,  у Самборі святкуватимуть День молоді. Захід організовує ГО «Люди Країни» за підтримки ГО «ФРІ Самбір», Самбірської міської ради, відділу культури виконкому Самбірської міськради,  Коледжу культури та мистецтв та ТМ “Самбірський квас”.

«День молоді – чудова нагода зібратись разом усьому самбірському юнацтву та весело, і при тому культурно, провести час. У літній час таких заходів молодь прагне по-особливому. Хочеться запропонувати їм таке дозвілля і показати, що можна весело і насичено проводити час і без зайвого алкоголю», – розповідає LMN організаторка заходу Анна Страхоцька.

У програмі аквагрим, розпис гіпсових фігурок, холіфест. Також планують створити тематичну фотозону, запросити майстрів із мехенді. На вечір запланований виступ місцевого гурту «Hot Stings».

«Паралельно діятиме наш молодіжний простір, який ми відкрили на початку літа.  Тут будуть настільні ігри. Впевнені, що у просторі цікаво буде не тільки молоді, а маленьким діткам. Отож, кличемо на святкування усіх – молодих  не тільки віком, а й душею», – каже Анна.

Святкування розпочнеться о 17.00 у центрі міста.

62649101_700633830386153_5646593345137410048_n
Схожі новини