Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Самборі відбулася виставка “Дерев’яні церкви Бойківщини”
28 Лютого, 09:15

У Самборі відбулася виставка “Дерев’яні церкви Бойківщини”

Учора, 27 лютого, в Самбірському історично-етнографічному музеї «Бойківщина» закрилась тематична виставка малярних робіт «Дерев’яні церкви Бойківщини». Автор експозиції львів’янин Богдан Сікотовський.

Закриття виставки супроводжувалось співом автентичного бойківського гурту «Лагівка», який зародився та діє при музеї, передає “Леополіс”.

Експозиція в музеї діяла з 19 грудня. На ній були представлені картини 33-ох автентичних церков Бойківщини – Турківського, Старосамбірського, Сколівського, Самбірського та Дрогобицького районів. А всього в творчому доробку маляра 126 полотен. Вони увійшли до повноколірної книги «Дерев’яні церкви Львівщини».

Це вже одинадцята персональна виставка Богдана Сікотовського. Чоловік експонував свої полотна з церквами у Києві, Львові та інших містах.

За словами автора, у дерев’яних церквах виражені національні риси архітектури та відчувається душа українців, наша історія. Картинами автор показує, яким неоціненним і неповторним багатством ми володіємо.

«До таких пам’яток слід ставитись дуже шанобливо, щоб зберегти та передати у спадок наступним поколінням», – каже художник.

1580144468

Фото: Леополіс.

Схожі новини