Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Самборі відкриють Молодіжний простір: що у програмі
30 Травня, 12:58
logo-black

У Самборі відкриють Молодіжний простір: що у програмі

Марія Оринчак

Цієї суботи, у Міжнародний день захисту дітей, у Самборі відкриють Молодіжний простір – майданчик, у якому щотижня для дітей та молоді організовуватимуть  цікаві розважальні та просвітницькі заходи.

 

«Плануємо проводити такі події здебільшого на вихідних, але, звісно, все коригуватиме погода. Інколи у суботу щось зробимо, колись й у п’ятницю ввечері. Хочемо організовувати роботу цього  майданчика так, щоб у цьому Молодіжному просторі цікаво було усім – і трирічним діткам, і студентам. Тому будемо чергувати події – розпис гіпсових фігурок, інші майстер-класи, перегляд фільмів тощо », – розповідає кураторка проекту Олена Савчак.

 

Цей майданчик організовують спільно ГО “Люди Країни”, Українська Галицька партія та Спілка підприємців Самбора.

 

 

«З нагоди відкриття цієї суботи у Просторі лунатиме жива музика. Буде можливість пограти в різні ігри – петанк або боча, настільний футбол, дартс.  Для менших – аквагрим, розпис гіпсових фігур. А ще плануємо організувати холі-фест, схожий на індійський. Його учасники обсипають один одного кольоровою пудрою та поливають підфарбованою водою. Сподіваємось, молоді сподобається», – додає Олена.

 

Відкриття відбудеться о 17.00 на Площі Ринок в Самборі. Тут же й надалі діятиме Молодіжний простір.

61551042_488572838348192_532231831924244480_n
Схожі новини