У Самборі водонапірна вежа на залізниці загрожує завалитися будь-якої миті | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Самборі водонапірна вежа на залізниці загрожує завалитися будь-якої миті
16 Березня, 13:04
logo-black

У Самборі водонапірна вежа на залізниці загрожує завалитися будь-якої миті

До редакції Львівської мануфактури новин, звернувся житель Самбора пан Василь. Він надіслав фотографію водонапірної вежі, яка знаходиться у місті поблизу вул. Вокзальної. Зі світлини видно, що у вежі утворилась величезна діра, відтак, вона очевидно перебуває в аварійному стані.

«Нам, жителям міста, страшно, адже в будь-який момент ця вежа може впасти на людей і на поїзди, які тут курсують. Таке враження, що вона просто розсипається на очах», – каже чоловік.

Водонапірна вежа перебуває у власності Самбірської дільниці водопостачання Львівської дирекції «Укрзалізниці». Наша редакція звернулась за коментарем до начальника відділу водопостачання Львівської залізниці Олега Гузара. За його словами, вежу вже вивели з експлуатації. Однак, коли саме не уточнив. Посадовець запевнив, що наразі там проводять підготовчі роботи до її демонтажу. Він зазначив, що вежа виконувала роль запасного боку, тобто, її накачувала система, поки бак не спустошувався.

Водночас, чому вежа перебуває у такому стані і як довго це триває, Олег Гузар відповів, що це не його компетенція, тож він не знає.

А начальник дільниці Володимир Павлюковський взагалі відмовився коментувати ситуацію і скерував за поясненнями до вищого керівництва.

Тим часом, наша редакція підготувала запит до Львівської дирекції «Укрзалізниці» щодо цієї ситуації і наразі очікує на відповідь.

Ірина Марчук

Відео