У Самборі заробили два мільйони гривень на земельних торгах | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Самборі заробили два мільйони гривень на земельних торгах
20 Грудня, 10:00

У Самборі заробили два мільйони гривень на земельних торгах

У місті відбулися перші за десятки років земельні торги. Під час попередніх каденцій практикували сумнівні непрозорі схеми, завдяки яким наживалися місцеві забудовники-монополісти. На аукціон  виставили дві земельні ділянки на вул. Білозорій.

Призначення – будування і обслуговування багатоквартирного будинку. Цікаво, що місто добряче заробило на першому ж аукціоні. Грошові експертні оцінки двох ділянок – 454 тис. 185 грн та 541 тис. 222 грн.

На відкритих торгах ділянки викупили за 1 млн 180 тис. грн. та 757 тис. грн. Отримані кошти надійдуть в бюджет розвитку і підуть на відновлення інфраструктури міста, прибудинкових територій, тротуарів, доріг тощо.

«Місто повинне розбудовуватися. Але найважливіше, щоб за ділянки громада отримувала максимум надходжень. Ще перед виборами ми обіцяли організувати в Самборі відкриті земельні торги. І ось маємо результат. Підсумкова ціна значно перевищила стартову експертну оцінку і це тішить, адже завдяки цим надходженням ми зможемо чимало корисного зробити в місті», – розповів міський голова Самбора Юрій Гамар.

На 26 грудня та 10 січня запланували черговий аукціон. З молотка підуть ділянки на вулицях Карпенка-Карого, Вадима Суського та Шпитальній.

Відео