Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Самборі зустрічали військових, які повернулися з Республіки Косово
20 Червня, 19:54

У Самборі зустрічали військових, які повернулися з Республіки Косово

У Самборі, на площі Ринок, рідні зустрічали українських бійців, які повернулися додому після піврічного перебування у Республіці Косово. Про це повідомляє Захід.нет.

“Чекаємо коханого чоловіка і татка, він ще в нас донечку не бачив. Вона народилася, коли його два місяці як не було. Ще в животику чекали і тепер чекаємо так, – каже дружина миротворця Христина Дорогавцева, – Донечка в нас патріотка, сильна духом, як тато”.

Півроку у зоні затихлого конфлікту наші бійці відновлювали інфраструктуру та розміновували місцевість у складі міжнародних сил KFOR.

Відзначився у місії чотирилапий миротворець Амур. Отримав дві медалі за пошук вибухівки та навіть бігав марш-кидок з кінологом Іваном Вільхою.

«Брали участь в марш-забігу на 25 кілометрів, Амуру, звичайно, важко далося але він справився. Я вдома рідко буваю, тобто ми приїжджаємо сюди на 2-3 місяці, а тоді знову назад, і я з ним постійно їжджу, то поїздом, то автобусом, він вже їздив практично на всіх видах транспорту», – каже миротворець-кінолог Іван Вільха.

Віднедавна у Косові знову неспокійно. Сербські збройні сили навіть привели у повну бойову готовність. Та наші військові виконали завдання із підтримання безпеки.

Український контингент вперше вступив до Косова у складі миротворчої місії ще у 1999 році. Відтоді майже півтори тисячі наших військових забезпечували мир та безпеку на Балканах.

Фото: tribuna.sumy

Схожі новини