У село на Городоччині невідомі підкинули тонни сміття | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У село на Городоччині невідомі підкинули тонни сміття
27 Березня, 13:19
logo-black

У село на Городоччині невідомі підкинули тонни сміття

Із черверга на п’ятницю невідомі привезли у село Мильчиці Львівського району ( колишній Городоцький район, – LMN) величезну машину сміття. Весь непотріб викинули у полі, недалеко людських хат.

«Мені подзвонили місцеві мешканці та з тривогою повідомили про такі незаконні дії. Машина сміття просто заїхала та згорнула непотріб. У тому місці люди випасають корів, там починаються їхні городи, а комусь вздумалось просто позбутися там відходів», – розповідає депутатка міськради Ольга Діасамідзе.

Жінка каже, коли місцеві наробили галасу, наступного дня у поле приїхав трактор та просто розгорнув увесь непотріб.

«Техніка належить місцевому чоловікові, колишньому депутатові сільської ради, ліснику. У сільській раді стверджують, що жодної вказівки розгорнути сміття йому не давали. Чому він туди поїхав та кому насправді належить непотріб – невідомо. Я зареєструвала скаргу на «112», викликала поліцію. Сподіваюсь, що таки винного знайдуть, – додає Ольга. – Шкода, що все отак необдумано коїться у нас, адже на цьому місці ніколи не було сміттєзвалища. У Мильчицях, хоч і не налагоджена система організованого вивозу відходів, проте місцеві самостійно нормалізували цю роботу. Свої відходи звозять на єдине домовлене місце, або ж одразу утилізовують. Тут же хтось вирішив проти їхньої волі підкинути їм таку «свиню». До речі, серед купи непотребу я знайшла накладну із продуктового магазину Львова. Чекаємо, що скажуть правоохоронці».

Відео