Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У село на Золочівщині привезли мощі учня Ісуса Христа
08 Грудня, 10:24
logo-black

У село на Золочівщині привезли мощі учня Ісуса Христа

У храм Успіння Пресвятої Богородиці в селі Струтин Золочівського району привезли мощі та ікону святого Юди Тадея – одного з 12-ти найближчих учнів Ісуса Христа. Вони перебуватимуть там до 15 грудня.

«Мощі та ікону отець Іван Медвідь привіз у п’ятницю. Увечері багато людей пішло до храму, – розповідає LMN місцева бібліотекарка Леся Гупало. – Прийшло багато дітей та молоді. Святий Юда Тадей допомагає у навчанні, тож у період сесій до нього багато студентів моляться», – усміхається.

Мощі святого та ікона перебуватимуть у храмі до 15 грудня. Помолитися перед ними можна щодня о 9.00 та 18.00. Зранку у церкві правиться служба за померлих, ввечері – за здоров’я. Цими днями після літургії парафіяни моляться до Бога також дев’ятницю за заступництвом св. Юди Тадея.

tadej

Як відомо, після воскресіння Господнього апостол Юда Тадей проголошував Слово Боже в Галилеї, Самарії, Сирії та інших місцях. Помер мученичою смертю у Персії або Сирії і згодом його тіло було перевезено до Риму та захоронене в Соборі Святого Петра.

Апостол Юда Тадей має славу помічника у безнадійних ситуаціях. Випрошують у нього і зцілення від різних хвороб. Адже існує передання, що Юда Тадей дотиком руки зцілив від прокази, колись невиліковної хвороби, царя Едеси Абгара та його підданих.

Додамо, що минулого тижня мощі Юди Тадея привезли також у Стрий – до храму блаженного священномученика Йосафата Коциловського на вул. Львівська 156 а. Там вони перебуватимуть постійно. Богослужіння у храмі відбуваються кожен день.

Фото: Золочів.нет

  • 0
  • 596
Схожі новини