Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У семи львівських лікарів виявили антитіла до коронавірусу
26 Травня, 20:16

У семи львівських лікарів виявили антитіла до коронавірусу

40 медиків Львівської лікарні швидкої допомоги пройшли ІФА-тестування. Цей аналіз показує наявність у людини антитіл до коронавірусу. За підсумком перших 40 тестувань отримали сім позитивних результатів на наявність імуноглобулінів G. Тобто, ці люди уже перехворіли на коронавірус. У трьох із медиків перебіг недуги відбувся у легкій формі чи безсимптомно, передає Zaxid.net.

Для перевірки беруть венозну кров, виділяють плазму і з нею проводять дослідження. Результат можна отримати вже за три-чотири години.

Працівникам лікарні швидкої допомоги планують проводити тестування двічі на тиждень – допоки не перевірять усіх. Згодом тут будуть брати аналізи не лише у медиків.

«Перші зразки ми відібрали у тих, хто найбільше контактує із пацієнтами. Це працівники приймального відділення, ургентної хірургії. Ймовірність контакту у них є більшою, незважаючи на те, що вони користуються масками і захисним одягом. Поки що хочемо протестувати всіх працівників, щоб мати уявлення про наявність так званого колективного імунітету», – зазначив медичний директор із анестезіологічної роботи Львівської лікарні швидкої медичної допомоги Іван Міськів.

Станом на 26 травня в КЛШМД з початку карантину захворіло 87 працівників, з них: лікарів – 39, медсестер – 35, санітарок – 13. У стаціонарі залишається 25 працівників у стані середньої важкості. Решта працівників перебуває на амбулаторному лікуванні. Всього одужало – 9 осіб, із них 5 виписано із стаціонару. Загалом у медзакладі є близько 1700 працівників.

Сьогодні мали почати робити такі аналізи і працівникам лікарні ім. Князя Лева.

Основною метою ІФА-тестування є можливість виявити антитіла до коронавірусу Covid-19, що дозволить з’ясувати, скільки українців насправді уже перехворіли і чи отримали імунітет.

Фото: Радіо Свобода

Схожі новини