В одному з помешкань у центральній частині Львова сім’я з чотирьох людей отруїлася чадним газом. Серед постраждалих – трирічна дитина, повідомляє пресслужба Львівської міськради.
Інформація про це поступила в суботу близько 21.00. Постраждалих доправили в обласну клінічну і міську дитячу клінічну лікарні. Обставини та причини отруєння встановлюють правоохоронці.
Додамо, загалом від початку року по місту зафіксували 33 випадки отруєння чадним газом, внаслідок яких постраждали 82 людей, з них 22 дитини. На жаль, 3 людини загинули.
У мерії наголошують, що причиною всіх отруєнь було недотримання правил користування газовими приладами у побуті, порушення тяги через герметичні вікна та електровитяжки.