Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У школах хочуть заборонити християнську етику
26 Серпня, 11:29

У школах хочуть заборонити християнську етику

На офіційному сайті президента України з’явилася петиція про заборону викладання християнської етики в школах. Також автор ініціативи Віталій Федачківський просить заборонити релігійну діяльність для державних службовців і працівників освіти.

Федачківський хоче, аби Міністерство освіти і науки України видало наказ «про дотримання конституційного принципу відділення церкви від школи та принципу світськості освіти». Просить президента скасувати Стратегію національно-патріотичного виховання, яка передбачає викладання в школах християнської етики. Автор наголошує, що зміст цього предмету практично не пов’язаний з етикою, адже більшість тем присвячена вивченню Біблії та церковних догм і «містить ознаки розпалювання ворожнечі щодо атеїстів, язичників, Свідків Єгови, ЛГБТ».

Також наполягає, аби державним службовцям Офісу президента, головам та службовцям обласних, міських, районних держадміністрацій заборонили займатися релігійною пропагандою у робочий час, брати участь в заходах, організованих церквою.

Натомість депутати Львівської міської ради та Львівської облради просили християнську етику зробити обов’язковим шкільним предметом. Зараз вона викладається у школі як факультатив.

Фото: ілюстративне

Схожі новини