У школах Львова проведуть урок волонтерства: освітян та активістів запрошують долучитися | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У школах Львова проведуть урок волонтерства: освітян та активістів запрошують долучитися
20 Листопада, 14:51

У школах Львова проведуть урок волонтерства: освітян та активістів запрошують долучитися

У школах Львова проведуть «Шкільний урок волонтерства» для учнів 8-11 класів. Він триватиме з 5 по 9 грудня. Про це повідомили у Львівській міській раді.   

«Шкільні уроки волонтерства» – це 45-хвилинні уроки, на яких досвідчені активісти, вчителі й знаменитості розповідають школярам, як маленькими кроками досягти значних результатів, та діляться інструментами, що допоможуть їм долучитися до волонтерського руху.

Організатори запрошують вчителів та активістів міста, які мають бажання провести такий урок, заповнити форму.

 

“Організатори нададуть усі необхідні матеріали: посібник для вчителя, план уроку, презентацію та роздаткові матеріали для вправ. Також можна запросити професійного тренера від Української Волонтерської Служби. План уроку легко адаптувати під умови аудиторії та проводити як офлайн з презентацією та проєктором, навіть в умовах укриття, так і онлайн на будь-якій платформі для навчання”, — додають в мерії.

 

Наразі в Україні та за її межами організатори провели вже понад 1300 «Шкільних уроків волонтерства». За даними U-Report, 90% опитаних підлітків хочуть бути корисними для України в той чи інший спосіб, зокрема – як волонтери. Ініціатива покликана залучити їх до волонтерської роботи, розвивати лідерські якості, організаційні здібності, наполегливість і впевненість. Організатори сподіваються, що проєкт допоможе підтримувати психічне та фізичне здоров’я школярів під час війни.

Тиждень волонтерства у Львові триватиме з 5 по 9 грудня. Організатори – КУ Інститут міста, Львівська міська рада, Українська Волонтерська Служба. У межах тижня відбудеться Форум волонтерства, публічний звіт про розвиток волонтерського руху у Львівській громаді та «зіркові уроки волонтерства» з лідерами думок зі Львова. Раніше в різних містах України такі уроки проводили Alyona Alyona, PROBASS ∆ HARDI та Міла Нітіч.

 

Відео