У школах Львова з початку навчального року хочуть заборонити використання мобільних телефонів | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У школах Львова з початку навчального року хочуть заборонити використання мобільних телефонів
27 Липня, 18:17

У школах Львова з початку навчального року хочуть заборонити використання мобільних телефонів

З 1 вересня у школах Львова ініціюватимуть заборону для учнів використовувати мобільні телефони. Як повідомила Львівська міська рада, на думку посадовців міського управління освіти, це створить умови для спілкування дітей з однолітками та допоможе уникнути зайвого відволікання від навчального процесу.

«Ми хочемо ініціювати і з 1 вересня заборонити використання мобільних телефонів під час навчального процесу. Це відволікає дітей. Так є в багатьох школах за кордоном, так є в багатьох приватних школах, хороших школах. І всі навчальні заклади, які це впровадили, наводять багато переваг такої ініціативи», — сказав керівник управління освіти ЛМР Андрій Закалюк.

Він наголосив, що об’єктивно під час навчання власне для навчання мобільні телефони переважно учнями не використовуються. Утім, якщо така потреба виникне – потрібне буде використання гаджета з метою навчання, то це можливо буде втілити.

Управління освіти разом з керівництвом шкіл та педагогами обговорять та напрацюють механізм і логістику впровадження заборони для учнів використання мобільних телефонів.

Відео