У Скнилівському парку висадили дуби, привезені з “малої батьківщини” Тараса Шевченка | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Скнилівському парку висадили дуби, привезені з “малої батьківщини” Тараса Шевченка
18 Квітня, 19:09

У Скнилівському парку висадили дуби, привезені з “малої батьківщини” Тараса Шевченка

Дерева висадили в межах екологічної акції «Дуби Шевченка об’єднують Україну». Про це повідомили у Львівській ОВА.

Від сьогодні у Львові ростимуть 50 дубів, саджанці яких привезли із Черкащини – малої батьківщини Тараса Шевченка. За місцевими легендами, саме під цим деревом автор малював свої перші картини. Висадили дерева у Скнилівському парку.

За інформацією Державної екологічної інспекції у Львівській області, яка виступила організатором акції, метою заходу є сприяння збереженню довкілля та національної єдності українського народу, а саджанці дуба є символом не лише сьогодення, а й майбутнього, що будується на спільних цінностях та об’єднанні.

«Така ініціатива – це крок на шляху до відновлення історичної пам’яті всіх українців. Тепер у Львові окрім Тарасової верби, яка росте у Стрийському парку, будуть зростати Тарасові дуби, які нагадуватимуть ще не одному поколінню про українського генія, який до сьогодні не дозволяє українству відступити від шляху національної ідентичності», – зазначила т.в.о. директора департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОВА Оксана Війтик.

Додамо, що в межах першого етапу акції «Дуби Шевченка єднають Україну», який відбувся у 2018 році, за участю департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОВА у м. Львів на території ботанічного саду загальнодержавного значення Національного лісотехнічного університету України висадили саджанці дубів, які проросли з жолудів з Чернечої гори.

Відео