Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Сколе колишній підприємець згорів від свічки
25 Жовтня, 12:11
logo-black

У Сколе колишній підприємець згорів від свічки

Юлія Швидко

П’ятий день 5 собак та маленькі цуценята у будинку на вул. Стефаника у Сколе залишаються без господаря. Зранку 20 жовтня у дерев’яному помешканні 65-річного Ігоря Йосиповича виникла пожежа. Рятувальники винесли його тіло зі згарища.

«Господар мешкав сам у будинку. Усі чотири кімнати та горище були завалені сміттям. Чоловік непотріб з цілого міста зносив до своєї оселі. Збирав пластикові пляшки, заводив собак. На його подвір’ї стояв нестерпний запах, валялися псячі та котячі голови. Він не був злим, чи агресивним, але сусіди намагалися його оминати стороною. Жив без газу та світла. Щовечора на кухні запалював свічку, ставив на столі. Зранку свічку переносив у кімнату, на кухню відкрив двері – дивився, чи ніхто до нього не йде. Цього разу свічка розгорілася, виникла пожежа», – розповідає LMN сколівський рятувальник Юрій Заліщук.

Сусіди загиблого кажуть, що Ігор Йосипович 20 років тому був власником магазину у райцентрі. З дружиною виховував двох дітей. Але з часом бізнес згорнув, сім’я від нього відвернулася.

«Ігор був дуже розумним чоловіком, здобув вищу освіту. У 2000 році, коли всі бідували, вони з дружиною жили досить заможно – магазин приносив їм непогані прибутки. Але його жінка часто скаржилася, що чоловік надто заощаджує. Не витримала, забрала дітей і пішла від нього. Сестра також не знаходила спільну мову. Завжди ходив містом, збирав мотлох, а за ним зграя собак бігла. Люди знали, що він – дивак, не чіпали його. Єдине, скаржилися на сморід від сміття. Але відповідні служби не реагували. Казали, що це його приватна територія», – розповідає LMN мешканка Сколе Ірина.

У загиблого було 16 собак. Місцеві мешканці прихистили деяких з них, залишилося 5. Одна народила цуценят.

Фото: Facebook

Схожі новини