Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Сколе пограбували сім’ю активістів
19 Лютого, 11:46
logo-black

У Сколе пограбували сім’ю активістів

Антоніна Скляренко

В ніч з 16 на 17 лютого невідомі вдерлися в помешкання місцевої активістки Оксани Бондар. Вдома нікого не було, сім’я святкувала весілля сина.

«Ми робили весілля –  і всі про це знали. А хтось скористав моментом, бо зрозуміло, що нас не було дома. В хаті мала бути лише моя старенька хвора мати. Але напередодні я перевезла її до іншої оселі. На щастя, якби була б удома, її би ніхто не пожалів – убили би. Працювали в будинку професіонали в рукавичках та бахілах. Брали тільки ті речі, за якими їх потім не могли б вичислити. Ні планшетів, ні ноутбуку, ні мобільних старих не рухали. В сейфі ми тримали зареєстровану зброю, також не чіпали. Натомість винесли гроші, золото і срібло», – розповідає Оксана Бондар.

Жінка каже, що грабіжники зламали систему відеоспостереження та приспали собаку.

«В основному працювали в нашій із чоловіком спальні. Перекинули все з ніг на голову. Кожну шкарпетку подивилися, кожну кишеню, – додає. – З весілля найперше поїхала додому моя дочка, вона живе окремо, але була втомлена, зайшла до нас до хати і мало не впала. Можливо її приїзд налякав грабіжників. І вони втекли раніше».

Оксана Бондар з чоловіком у Сколе мають свій невеличкий бізнес. А ще відомі активісти, які постійно борються з свавіллям місцевої влади. Виступають проти хабарника-мера Володимира Москаля. Чи пов’язана їхня опозиційна діяльність до грабежу, поки не беруться ствердно говорити.

«Десь за місяць до того, як невідомі залізли в наш дім, ми з чоловіком звернулися в поліцію із заявою. Повідомили, що за нами стежать. Боялися за власні життя і просили охорону. Але нашим проханням зігнорували. Кілька днів тому син також побачив біля нашого будинку молодика в бандані. Щось видивлявся. Чи пов’язані всі ці події між собою, не знаю, зараз в цьому будуть розбиратися правоохоронці», – каже Бондар.

Фото: ілюстративне

Схожі новини