У “Сколівських бескидах” зимує зграя диких качок | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У “Сколівських бескидах” зимує зграя диких качок
05 Лютого, 12:50

У “Сколівських бескидах” зимує зграя диких качок

На водоймах Підгородцівського лісництва, що на Львівщині, зараз можна побачити диких качок. Зазвичай взимку вони відлітають на південь, однак сьогодні на цих водоймах помітили чималу зграю пернатих. Про це повідомили у Національному природному парку “Сколівські Бескиди”.

За їх словами, зазвичай не відлітають в теплі краї хворі, занадто молоді або ж дуже старі птахи. Лише молоді та сильні летять на південь, що служить для них тимчасовим притулком. Також додають, що причиною таких перельотів є не лютий зимовий холод, а нестача їжі. Оскільки пернаті харчуються комахами, а ті, в свою чергу, впадають в зимову сплячку, птахам доводиться відлітати туди, де їх улюбленої їжі багато – в теплі країни.

Загалом дикі качки невибагливі до їжі. Їх досить часто підгодовують люди. У природному парку розповідають, що найкраще годувати зерновою сумішшю (ячмінь, горох, овес, кукурудза, пшениця). Також дуже корисні для них відварені овочі: картопля, морква, буряк.

Представники Національного парку закликають місцевих жителів та любителів природи віднестись з розумінням та допомогти цим птахам пережити зиму.

Відео