Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У «Слузі народу» розповіли, що будуть робити з ФОПами
12 Серпня, 08:21

У «Слузі народу» розповіли, що будуть робити з ФОПами

Депутати партії “Слуга народу” напрацьовують рішення по боротьбі з використанням ФОПів для ухилення від сплати податків.

Про це заявив новообраний депутат від партії Данило Гетманцев в ефірі “Українського радіо”.

«І президент, і партія “Слуга народу” підтримують спрощений режим. Більш того, ми брали на себе зобов’язання не змінювати його – не підвищувати ставки і не скорочувати ліміти операцій для фізичних осіб-підприємців. Але проблема цього режиму в тому, що його, крім малих підприємців, використовує середній і великий бізнес. Зайдіть в будь-який ресторан Києва, і вам на алкогольні напої принесуть чек від ТОВ або якоїсь юрособи, а на їжу – від ФОПа. Про що це говорить? Про масове ухилення від сплати податків з використанням ФОПів. Зайдіть в ювелірний магазин, магазин електроніки. Ці юрособи перевищують ліміти в 5 млн грн на рік, встановлені для ФОП. Ми повинні, з одного боку, забезпечити можливість ФОПам працювати на цій системі, а з іншого – виключити ухилення від оподаткування.

 

Ми розглядаємо, чи можливо сьогодні, використовуючи тільки адміністративні процедури, припинити зловживання, чи потрібно внести зміни в податкове законодавство, щоб не породжувати ряд податкових суперечок. Щоб це було зрозуміло, для всіх доступно, і не викликало сумнівів, що так робити не можна. Я думаю, що в найближчі тижні до початку роботи Верховної Ради ми вже представимо певне рішення», – заявив Гетманцев.

 

Фото: Антикор

Схожі новини