Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Сокалі намалювали «нестандартний» пішохідний перехід
08 Листопада, 13:45
logo-black

У Сокалі намалювали «нестандартний» пішохідний перехід

Активісти зафіксували у Сокалі новий дорожній казус. На вулиці Шептицького пішохідний перехід комунальники намалювали просто як продовження виїзду з вулиці. Це суперечить правилам дорожнього руху і може бути дуже небезпечним.

«Нанесли пішохідний перехід і ще й знак поставили. Цікаво, хто його погоджував? Цей перехід виходить у вулицю. Якщо з неї виїздить машина, впирається просто у перехід. Як має йти пішохід і їхати автомобіль? Але, як не дивно, ця розмітка там давно. Бачив відео з гуглкарт за 2015 рік, він там вже був, – розповідає Олександр Клімов, активіст ГО «Дорожній контроль». – Цікаво, у міській раді хоч знають, що відбувається у місті, хто відповідає за такі розмітки? А поліція, яка щодня тут їздить, не бачить жодних порушень?».

Від громадської організації до міської ради Сокаля направили запит. Попросили пояснити, хто наносив розмітку та згідно яких норм. LMN теж вирішили поцікавитись у мерії, як так вийшло.

«Прокладанням пішохідних переходів у нас займається КП «Сокальжитлокомунсервіс». Наносяться вони згідно правил і норм. Що з цим переходом, ми ще не вивчали, маємо зараз на опрацюванні. Думаю, вже з понеділка зможемо дати відповідь. Взагалі у Сокалі 100 пішохідних переходів, не можемо за усіма встежити», – сказав телефоном LMN Сергій Марчук.

В поліції у свою чергу кажуть, що з ними ніхто прокладання цього переходу не погоджував.

«Зараз у відпустці. З понеділка дам доручення, аби вивчили це питання. Не пригадую, аби з нами робив хтось якісь погодження по цій розмітці», – говорить Володимир Звадюк, начальник Сокальської поліції.

Нагадаємо, торік у Сокалі також виник цілий каламбур з пішохідними переходами. На вулиці Сковориди, де стоїть всього пару п’ятиповерхівок, на дорозі намалювали одразу 13 розміток для переходів. При тому, що тротуарів, куди б можна було виходити із них, не було.

Схожі новини