У сокальське подружжя пенсіонерів влучила блискавка: чоловік помер, дружина – в реанімації | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У сокальське подружжя пенсіонерів влучила блискавка: чоловік помер, дружина – в реанімації
12 Травня, 11:10
logo-black

У сокальське подружжя пенсіонерів влучила блискавка: чоловік помер, дружина – в реанімації

Юлія Швидко

Вчора в обідню пору до Сокальської районної лікарні привезли місцеву мешканку, в яку влучила блискавка. Жінка – у важкому стані у реанімації. Її чоловік, з яким під час негоди була поруч, не вижив після удару громовиці.

«У Сокалі зранку була нормальна погода. Ці люди на околиці міста, де стоять дачні будиночки, обробляли город. З першої до другої містом пройшлася негода – сильна злива, гриміло, блискало. Люди не встигли добігти додому, по дорозі зупинилися. Від дощу сховалися під деревом. Тут їх застало нещастя», – розповідає LMN місцевий мешканець Анатолій Космина.

Мешканці Сокаля розповідають, що загиблий чоловік на пенсії працював двірником у місцевому ЖЕКу.

«Адміністрація ЖЕКу дуже сумує з приводу такої втрати. Цей працівник був особливо відповідальний, за невисоку зарплату сумлінно виконував свою роботу. Не один раз сам бачив, як взимку він ретельно очищав вулиці від льоду. Ніколи жодного маленького клаптика дороги не пропустив. З дружиною на свої роки були у гарній фізичній формі. Постійно працювали», – додає Анатолій Космина.

Рятувальники ж наголошують: під час грози не можна ховатися під високі дерева. Найбільш небезпечні – дуб, тополя, ялина, сосна. Рідше блискавка влучає у вербу чи клен.

Фото: ілюстративне

Відео