У Сокільницькій громаді встановлять камери відеоспостереження вартістю понад мільйон гривень – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Сокільницькій громаді встановлять камери відеоспостереження вартістю понад мільйон гривень
23 Липня, 15:30
logo-black

У Сокільницькій громаді встановлять камери відеоспостереження вартістю понад мільйон гривень

Сокільницька сільська рада оголосила тендер на встановлення на вулицях громади системи відеоспостереження. Вартість робіт оцінили в 1 мільйон 300 тисяч гривень, які виділили з місцевого бюджету. Інформацію про це оприлюднили на офіційному сайті державних закупівель Prozorro.

“З метою удосконалення форм і методів профілактики правопорушень, підвищення ефективності оперативно-розшукових заходів та застосування нових форм і методів профілактики правопорушень, своєчасного виявлення та реагування на правопорушення, встановлення осіб, які їх вчинили, оперативного усунення заторових та аварійних ситуацій з метою підвищення рівня дорожньої дисципліни”, — пояснюють у тендерній документації доцільність цієї закупівлі.

Камери мають встановити  на таких вулицях с. Сокільники:  вул. Шевченка, Нова, Січових Стрільців, Авіаційна, Бічна Успенська, В. Великого, Грушевського, Д. Галицького, Дубівка, Ів. Франка, Пам’яті, Наварійська, Садова, Сірка, Соколина, Шептицьких.
Також система відеоспостереження має запрацювати селах  Басівка та Годовиця.
Виконати усі роботи заплановано до 30 жовтня 2023.
Відео