Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Солонці місцеві жителі виявили чергове сміттєзвалище
30 Листопада, 13:22
logo-black

У Солонці місцеві жителі виявили чергове сміттєзвалище

У селі Солонка, що неподалік Львова, місцеві жителі виявили незаконне сміттєзвалище. Як розповіли вони Львівській мануфактурі новин, гори відходів з’явились в полі навпроти вулиці Б. Лепкого.

«Це вже не вперше, коли ми виявляємо такі стихійні сміттєзвалища. Хтось сюди ті відходи привозить і скидає», – каже пані Марія, місцева жителька.

f674f4b1-892c-4dab-b51e-5d5c5500e690
a705acd1-1a90-4ea2-80c4-d220ef7d6274

Водночас у сільраді кажуть, що не знають нічого про це звалище, але голова Солонківської ОТГ Богдан Дубневич пообіцяв, що найближчим часом цю ділянку приберуть і сміття звідти вивезуть.

«Наразі інформації щодо того, хто може бути причетним до цього немає», – прокоментував Дубневич.

За словами жителів Солонки, скидати сміття в полі можуть і місцеві мешканці.

«З цим треба обов’язково розібратися, покарати і більше не допускати», – наголошує пані Марія.

До слова, на території цієї ОТГ такий інцидент зафіксовано не вперше. Зокрема, впродовж двох попередніх років Державна екологічна інспекція у Львівській області вже виявляла незаконні сміттєзвалища на території Солонки та інших населених пунктів громади.

«Слід зазначити, що Інспекцією неодноразово скеровувалися листи на адресу Солонківської сільської ради стосовно вжиття невідкладних заходів щодо ліквідації несанкціонованих звалищ побутових та будівельних відходів, відповідно до повноважень, встановлених законодавством України, однак інформації стосовно вжитих заходів на адресу Інспекції не надходило», – додали у Держінспекції.

За їхніми даними, тоді за невиконання законних розпоряджень до адміністративної відповідальності притягнули посадову особу Солонківської сільської ради. В самій сільраді запевнили, що після попередніх повідомлень про незаконні сміттєзвалища місцева влада поставила на виявлених місцях камери та викопала рови, аби запобігти утворенню на тих місцях повторних звалищ.

Як повідомили нам в Державній екологічній інспекції, комісія з питань благоустрою та екології Солонківської сільської ради оглянула поля навпроти вул. Б. Лепкого.

«За результатами комісійного обстеження був складений акт засідання комісії з питань благоустрою та екології Солонківської сільської ради, вирішили доручити КП «Амарант» прибрати виявлені залишки будівельних відходів», – зазначили у інспекції.

Водночас у період воєнного стану проведення планових та позапланових заходів державного нагляду припинено, що унеможливлює проведення іспекцією перевірки на цій території.

Схожі новини