Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Соснівці просять допомогти родині загиблої Людмили Лішки
17 Липня, 13:43
logo-black

У Соснівці просять допомогти родині загиблої Людмили Лішки

Антоніна Скляренко

Вчора близько 12.00 у лісі поблизу села Волсвин Сокальського району поліцейські разом з місцевими мешканцями виявили тіло жінки, прикрите сосновими гілками. Правоохоронці встановили, що це 51-річна мешканка міста Соснівка, яка зникла безвісті у ніч на 13 липня. Тіло жінки скерували на експертизу для встановлення причини смерті.

«Це вбивство. Ведеться розслідування, інформацію оголошувати поки не можна. Ми всім дуже вдячні, хто долучився до пошуків, хто помагав інформативно. Насправді є дуже багато хороших і добрих людей, і я дякую вам за те, що ви є!», – написав у соцмережі Фейсбук родич загиблої Дмитро Куцик.

Мешканці Соснівки організували збір грошей на допомогу родині вбитої Людмили Лішки.

«Зараз потрібно буде багато коштів на поховання, послуги адвоката, медичні, судові експертизи. Не можна залишити це все безнаказано, слід довести справу до кінця. На жаль, від цього залежить і безпека нашого міста, наших сімей і наших дітей», – закликає місцева жителька Тетяна Чігінцева.

Гроші можна переказати на картку дочки Куцик Віоли Володимирівни 4149 4378 6503 0512 9 (Приватбанк).

Мешканці Соснівки після страшного випадку просять також підтримати проект про забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку на території міста. Його реалізують за кошти громадського бюджету міської ради Червонограда.

«В міській раді передбачений громадський бюджет. Гроші будуть направлені на той проект, який набере найбільше підтримки. У Соснівці голосують за встановлення відеонагляду у місті. Це дуже важливо задля безпеки місцевих жителів», – каже Ірина Харчук міський голова Соснівки.

Схожі новини