Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У спальні Богдана Дубневича знайшли флешку з «контактами Кучми»
12 Листопада, 11:29

У спальні Богдана Дубневича знайшли флешку з «контактами Кучми»

Національне антикорупційне бюро під часу обшуку в будинку екснардепа від фракції «Блок Петра Порошенка» Богдана Дубневича вилучило флешку з «контактами Кучми» і договорами дарування великих сум. Про це йдеться в матеріалах Вищої антикорупційного суду, зазначає dyvys.info.

Суд розглядає справу проти двох компаній Дубневича – «Енергія-Новий Розділ» та «Енергія-Новояворівськ». Компанії підозрюють у махінаціях з закупівлею газу, через яку держава зазнала понад 1,4 млрд грн збитків.

У документах зазначено, що під час обшуку будинку Дубневича детективи вилучили мобільний телефон iPhone XS. у ньому знайшли листування в інтернеті, месенджерах та електронною поштою з різними абонентами.

Також у спальній кімнаті виявили та вилучили флешку, яка приєднувалася до компʼютера за допомогою пристрою для блокування запису в режимі «Тільки для читання» без можливості запису на носій. На флешці правоохоронці знайшли папку Contacts із файлами, серед яких виявлено файл під назвою «Кучма.сontacts», що містив номер телефону і дату створення. Також під час обшуку детективи виявили договори дарування коштів, укладені між членами родини Дубневичів, та розписки про отримання коштів, які були вилучені.

В результаті суд задовольнив клопотання і заарештував флешку, мобільний телефон та знайдені під час обшуків документи.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини