Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У справі махінацій у “Львіввугілля” з’явились нові подробиці
17 Грудня, 15:10

У справі махінацій у “Львіввугілля” з’явились нові подробиці

Правоохоронці викрили керівництво держпідприємства «Львіввугілля» на організації масштабних махінацій із виплатами заробітної плати шахтарям. Через неправомірні дії посадовців державна структура щомісяця втрачала понад 1 млн грн. Про це повідомляє пресслужба СБУ.

В оборудці також були задіяні керівники шести шахт. Вони організували залучення працівників на сторонніх роботах. Зокрема, використовували працю підлеглих в особистих цілях, а також для участі у комерційних проектах. Деякі робітники навіть продовжували отримувати зарплату, перебуваючи за кордоном на заробітках.

“Зловживаючи службовим становищем, посадовці використовували працю підлеглих в особистих цілях а також для участі в комерційних проектах для отримання необлікованих доходів”, – йдеться у повідомленні.

Чиновники не відображали в табелях обліку робочого часу та бухгалтерській документації відсутність працівників на робочих місцях. Натомість «відсутнім» гірникам нараховували щомісячну зарплату, середній розмір якої становив до 23 тисяч гривень.

До речі, на території однієї із шахт також виявлено підпільний цех з виготовлення бетонних виробів і тротуарної плитки, який був незаконно підключений до електромережі.

Схожі новини