У США жорстоко вбили 23-річну жінку з Дрогобича. Підозрюють її чоловіка | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У США жорстоко вбили 23-річну жінку з Дрогобича. Підозрюють її чоловіка
07 Квітня, 17:43

У США жорстоко вбили 23-річну жінку з Дрогобича. Підозрюють її чоловіка

Департамент поліції міста Вісконсин-Делс, США, повідомляє, що молоду українку Тетяну Гужву знайшли мертвою в будинку на бульварі Вашингтон у четвер, 4 квітня, увечері. За підозрою у вбивстві затримали її 31-річного чоловіка Фуада Пашаєва.

Декілька років тому, ще будучи студенткою, дрогобиччанка Тетяна поїхала в Америку. Там вийшла заміж і народила доньку. З чоловіком прожила три роки і увесь цей час Пашаєв пиячив і чинив насильство проти жінки.

Тетяна Гужва 3 січня звернулася зі заявою в поліцію — боялася, що чоловік хоче її вбити. Тоді йому пред’явили обвинувачення у домашньому насильстві за 11-ма пунктами проти Тетяни. Пашаєва зокрема звинуватили в придушенні жінки, незаконному позбавленні волі, нищенні майна, нападі та інші п’ять пунктів неправомірної поведінки.

 

Після цього він написав їй: «Якщо ти повідомиш ще комусь, я вб’ю тебе». Тоді ж зламав телефон, жбурнувши ним об підлогу.

4 січня Пашаєва звільнили під заставу 10 тисяч доларів. Тоді йому заборонили наближатися  до Тетяни та їхньої доньки також зобов’язали дотримуватися абсолютної тверезості.

 

 

На одному з ресурсів, де збирають гроші на перевезення тіла Тетяни в Україну, про неї написали:

«Хочемо, щоб усі ви знали, що Тетяна була прекрасною людиною. Завжди підтримувала інших, була життєрадісною, з усмішкою на обличчі, дуже працьовита. Таня робила все можливе для своєї 2-річної донечки, щоб вона була щаслива і жила без турбот. Зараз потрібна допомога, щоб допомогти довести її тіло додому і покрити необхідні судові витрати. Також її сім’я потрібує фінансової допомоги. Всі кошти будуть передані мамі Тані, на похорон та для її 2-річної доньки».

Усього, згідно інформації на краудфандинговій платформі «Gofundme», необхідно зібрати 50 тисяч доларів. Вже вдалося отримати понад 16 тисяч.

Поліція заявила, що остаточних результатів розтину, які визначать причину смерті Тетяни, поки що немає. Пашаєв зараз перебуває у в’язниці Колумбійського округу в очікуванні офіційного обвинувачення у смерті Тетяни Гужви.

 

 

Фото з відкритих інтернет джерел і фейсбуку.

Відео