Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Старому Самборі можна грати у шахи просто неба
09 Вересня, 18:48
logo-black

У Старому Самборі можна грати у шахи просто неба

Шахові фігури з металевої пластини встановили в одному зі скверів Старого Самбора. Також «новинкою» міста стала і фотозона зі старими світлинами.

«Старий Самбір в останній час дуже перевтілюється, стає затишним комфортним і цікавим, з особливими родзинками. Весь район має фотки із роялем з квітами, що теж встановили цього літа. Лавочки зі знаками зодіаку збирають вечорами дітлахів і молодь, а тепер ще й таке цікаве  оновлення», – розповідає LMN старосамбірчанка Ольга Іванівна.

У цьому ж скверику є коване деревце з гойдалкою та тваринки з живоплотом, промоційний напис “Старий Самбір”

3-45

«Старий Самбір – місто, в яке приїжджають з усього району, також їдуть і на Закрапаття, люди зупиняються, ходять у магазини, от хочеться, аби чимось таким приємним дивувати людей, у коштах – це не такі великі речі, а людям запам’ятовуються і справляють хороше враження», – розповідає міський голова Ігор Трухим.

1-142

На проєкт «Шахи просто неба»  з міського бюджету витратили 20 тисяч гривень. Реалізував ідею місцевий підприємець.

«Для мене це важливо, щоб наші місцеві люди були залучені до різних проектів. До речі, в Інтернеті ціна за таку роботу була дорожчою», – продовжує міський голова.

Вуличні шахи уже бувають «в ділі». Випробовують їх і старші, і молодь Старого Самбора. У майбутньому тут планують встановити і шашки.

Схожі новини