Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Старому Самборі облаштували пункт збору продуктів для потребуючих людей
15 Квітня, 12:56
logo-black

У Старому Самборі облаштували пункт збору продуктів для потребуючих людей

На базі Старосамбірського районного територіального центру соціального обслуговування облаштували пункт збору продуктів, медичних засобів і засобів особистої гігієни. Зібрані продукти та речі передадуть потребуючим людям. Про це повідомила Старосамбірська міська рада.

Як пояснив LMN директор центру Леонід Копач, на Старосамбірщині уже роздали 485 продуктових наборів від Міністерства соціальної політики у співпраці з АТБ. Їх отримали літні люди, пріоритетно ті, хто є самотніми.

Марія Корпак, директорка Старосамбірського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, у якому функціонує гаряча лінія, зазначає, що поки за продуктовими наборами ніхто не звертався.

«Кілька людей телефонували на гарячу лінію, однак люди більше звертаються за консультацією. Наприклад, питають як оформити субсидію, тощо», – зазначила Марія.

Додамо, що на Старосамбірщині зафіксовано перший випадок коронавірусної хвороби. Усього на Львівщині підтверджено 152 випадки коронавірусної хвороби, з них 6 летальних та 6 одужань.

Схожі новини