Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Старому Самборі обвалився автомобільний міст (ВІДЕО)
10 Лютого, 17:51
logo-black

У Старому Самборі обвалився автомобільний міст (ВІДЕО)

Юлія Швидко

Мешканці Старого Самбора занепокоєні, бо пошкодився автомобільний міст, який забезпечує переправу автотраси Н-13 Львів-Самбір-Ужгород через річку Яблунька. Там обвалилися перила.  По ньому часто ходять діти до садочку та учні до школи. Міська влада клопоче, аби міст якнайшвидше відремонтували.

«Цей міст не є на балансі міста, він – державного значення. Ми не можемо виділяти кошти на ремонт, але чотири роки уже говоримо про його аварійний стан. Пишемо в усі можливі державні структури – у Службу автомобільних доріг на Львівщині, звертаємося до обласної влади. Але поки ситуація не змінюється, – говорить LMN міський голова Старого Самбора Ігор Трухим. – Тепер він частково обвалився. Це трапилося не від аварії, а він старості. Мені – 45 років, то скільки живу, стільки той міст пам’ятаю».

Про аварійність цього мосту заговорили ще у 2014 році. Тоді була пошкоджена крайня тротуарна база мосту.  Уже тоді міська влада підготувала листа про необхідність його ремонту.

«Згодом були звернення у 2017, 2018, 2019 роках. Цього року на початку лютого листа знову надіслали. А через два дні міст обвалився. Там полотно – нове, бо, коли фірма «Онур» робила дорогу, то й на мості змінила полотно. От тільки проблема з перилами та боковими доріжками залишилася. Те, що зараз обвалилося, не зупинило рух транспорту. Небезпека виникла для пішоходів, які по ньому рухаються», – додає Ігор Трухим.

Міст розташований при в’їзді у місто. Він з’єднує Старий Самбір з Туркою та закарпатськими містами.

Фото та відео: LMN

Схожі новини