Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Старому Самборі розкрадають лікарню-довгобуд
14 Грудня, 13:36

У Старому Самборі розкрадають лікарню-довгобуд

 

Жителі Старого Самбора виставили у соцмережах фото хірургічного відділення районної лікарні. На них видно, як цей довгобуд занепадає – фасад обростає чагарником, а з внутрішнього боку вже облупана штукатурка та обірвана електропроводка.

Корпуси лікарні звели на території колишньої військової частини понад 10 років тому. Зробили добротне перекриття, поставили металопластикові вікна.

Однак через відсутність фінансування довести справу не вдається.

 

«Чув, що є вже зацікавлені, які хочуть той ласий шмат собі «прихватизувати». Там же територія, як в санаторію – серед природи, машин не чути. А «спритники» скоро знайшлися, які ту лікарню по деталях «розтягають». Об’єкт, ясно, не охороняється, огорожі нормальної нема. То скоро почнуть по цеглинках розбирати», – каже місцевий житель пан Микола.

 

 

У Старосамбірській райраді повідомили LNM, що ситуацію найближчим часом вирішать.

 

«Якраз на днях мала зустріч з першим заступником голови обласної держадміністрації Ростиславом Замлинським, – розповіла голова райради Тетяна Терлецька. – Говорили про створення робочої групи, яка встановить балансову вартість хірургічного комплексу та організує його належну охорону».

Схожі новини