Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Старому Самборі створять клуб дозвілля для тих, кому за 50
09 Червня, 18:21
logo-black

У Старому Самборі створять клуб дозвілля для тих, кому за 50

Марія Кузьмин

Катехитка храму Святого Миколая Галина Скребцова виграла проєкт «Клуб 50+». Ініціатива належить містянам.

«Я спілкуюся з різними людьми. Якось почула, що людям, яким за 50, не вистачає товариства за інтересами, немає де культурно проводити дозвілля, а хочеться і спілкування, і відпочинку – такого, щоб з користю, з Богом. Я й сама належу до такої вікової категорії і погодилася з тим. Довго виношувала ідею. Потім написала проєкт і він став переможцем» – розповідає LMN Галина Скребцова.

Матеріально ідею підтримає БФ «Рідня». Програма передбачає ознайомлення з християнськими правдами віри та українськими традиціями через ігри, танці, спілкування. Запрошуватимуть на зустрічі й психолога.

«Сьогодні в багатьох родинах живе спілкування замінили електронні ґаджети і смартфони. Діти самі по собі, у батьків – свої проблеми, у дідусів і бабусь – ще інші. Родини треба поєднувати», – продовжує пані Галина.

У рамках проєкту передбачено, що на зустрічі літні люди приводитимуть онуків.

«Інструмент, який об’єднуватиме дітей та дорослих – цікаві настільні ігри. За їх допомогою учасники проєкту нестимуть у родини живе спілкування, яке поступово стане звичкою», – каже керівниця проєкту.

Ще одним напрямком буде навчання бальних танців.

«Запросимо хореографа, який працюватиме з усіма бажаючими. І з тими, які вміють красиво рухатися, і з тими, які просто хочуть цього навчитися. Люди тренуватимуться не для виступів, а для себе, для свого настрою, для задоволення. З середини червня до листопада раз у тиждень будемо проводити такі заняття. Ця захоплююча діяльність – ідеальний відпочиник для недільного дня», – розповіла Галина Скребцова.

Фото: edi-elets

Схожі новини