Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Старому Самборі вчетверте стартуватимуть гірські велосипедні змагання
14 Серпня, 18:02
logo-black

У Старому Самборі вчетверте стартуватимуть гірські велосипедні змагання

У неділю, 16  серпня, близько 11.00 у Старому Самборі стартуватиме і фінішуватиме веломарафон Гран Фондо. Його організовує  львівський велосипедний клуб спільно з управлінням фізичної культури та спорту Львівської ОДА.   Серед партнерів і Старосамбірська міська рада.

«Це дуже атмосферна подія у нашому місті. Відбувається вже вчетверте. Правда,  у звязку  з пандемією, помпезності мінімум. Бо в попередні роки центральна площа  Старого Самбора збирала до чотирьох сотень спортсменів з  усієї Львівщини та України, а відповідно і глядачів було дуже багато. Старосамбіряни мали таке неординарне спортивне свято.  Бо то, направду, хороша промоція нашого міста зокрема, та загалом гірського краю. Цьогоріч, якщо і будуть глядачі, то вони повинні дотримуватись засобів індивідуального захисту», – розповідає LMN міський голова Старого Самбора Ігор Трухим.

Враховуючи ситуацію з  епідемічними обмеженнями, змінено порядок проведення та умови у цьогорічному веломарафоні.  У 2020 р.  наявна лише одна дистанція для усіх учасників – 100 км. Ліміт часу – 6 годин.  Маршрут: Старий Самбір-Турка-Бориня. І,  відповідно, зворотній шлях.

Стартові пакети  учасників можна буде отримати завтра, у суботу, 15 серпня,  у Львові, за адресою вул. Володимира Великого, 1.

Детальніше можна прочитати тут.

Видача стартових пакетів у Старому Самборі перед фінішем – лише для учасників з інших міст.

Організатори змагань застерігають учасників та вболівальників, що перебування у стартовому містечку дозволяється лише у захисних масках.

Міська рада Старого Самбора, де стартуватимуть змагання, просить також врахувати таку інформацію:

«Дорогі марафонці, будь ласка, не знімайте маски до того моменту, поки ви не вишикуєтеся у стартовому коридорі. Судді перед фінальним відліком дадуть вам на це час. Штраф за перебування у стартовому містечку без маски – плюс 25 хвилин до часу фінішу. Бережіть себе і близьких. До зустрічі у неділю!»

 

Фото: LMN, архівне

Схожі новини