У Старому Самборі відкрили сучасний спортивний майданчик | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Старому Самборі відкрили сучасний спортивний майданчик
16 Грудня, 11:22

У Старому Самборі відкрили сучасний спортивний майданчик

Марія Кузьмин

Майданчик зі штучним покриттям відкрили у Старому Самборі неподалік школи. Його спорудження стало можливими  завдяки обласній програмі «Спортивний майданчик».

З обласного бюджету на спорудження комплексу виділили 520 тис. грн, приблизно стільки ж дало місто.

 

«Це сучасний спортивний комплекс, на якому можна грати футбол, волейбол, теніс. А якщо над сіткою наваримо ще металеві конструкції, – то і баскетбол. Поруч із майданчиком встановили ще й тренажерне обладнання. Підтримка ініціатив, які стосуються здорового дозвілля молоді, – одна з найважливіших у нашій роботі», – каже міський голова Старого Самбора Ігор Трухим.

 

На відкриття 14 грудня прийшло багато жителів міста. Юні футболісти зіграли перший поєдинок.

 

 

«Думаю, тепер діти точно будуть менше за комп’ютерами сидіти, – каже місцевий мешканець Микола Махник. – І я в дитинстві тут м’яча копав. Правда, на стадіоні постійно трави заростали. Часом хтось з дорослих їх викошував або ж кози випасали. Маю двох дорослих синів, кількамісячного внука – тепер всім буде куди подітися».

 

21 млн 450 тисю грн виділили торік на спорудження спортивних майданчиків на Львівщині. 94 уже функціонують, 4 – на стадії довершення.

 

“Старосамбірщина на фоні області досить активна у прагненні створити для молоді умови здорового відпочинку, – повідомив LMN Вадим Климович, директор Львівського обласного центру «Спорт для всіх». – До кінця року довершать і майданчик у селі Стрілки. У Сокальському районі відмовилися споруджувати спортивний комплекс, стрілківчани цим скористалися».

 

На 2019 рік на спортивні майданчики виділили ще більше коштів – 25 млн грн. За них в області мають спорудити 60 майданчиків з тренажерним обладнанням, 4 з наливним покриттям і 24 зі штучним.  Кошти розподілятимуть відповідно до поданих заявок.

Відео