У Старому Самборі з’явився музей просто неба | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Старому Самборі з’явився музей просто неба
26 Листопада, 18:06

У Старому Самборі з’явився музей просто неба

Його експонати – металеві інсталяції, виготовлені в Маріуполі

Це спільний проект «Обереги України», який реалізувався у Маріуполі та Старому Самборі. Впродовж двох місяців митці з різних куточків України працювали з маріупольським металом, щоб створити унікальні арт-об’єкти. Дві доби ці конструкції їхали до Старого Самбора.

 

 

“Як Маріуполь, так і Старий Самбір – це прикордонні міста країни на сході та на заході нашої держави, відстань між якими більш ніж півтори тисячі кілометрів. Цієї ініціативою громадські організації Сходу мають намір популяризувати сучасне українське монументальне мистецтво задля укріплення довіри, співпраці та розвитку культурної ідеї. Ми на цю ідею погодилися,” – коментує подію Володимир Бущак, заступник міського голови Старого Самбора.

 

А гості з Маріуполя, що завітали на відкриття, додали, що ці металеві інсталяції простоять і до 500 років, а це є своєрідним символом, що і Україна має стати міцною, невразливою до загроз.

Додамо, виконавець проекту – Маріупольська організація Національної спілки художників України, а Старий Самбір – перше місто в Україні, яке прикрасили мистецькі витвори з металу.

Відео