У Старому Самборі за 2,4 мільйони гривень реконструюють школу | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Старому Самборі за 2,4 мільйони гривень реконструюють школу
03 Квітня, 18:50

У Старому Самборі за 2,4 мільйони гривень реконструюють школу

За кошти Державного фонду регіонального розвитку реконструюють приміщення Старосамбірської школи №1 імені Героя України Богдана Сольчаника.

На реалізацію проекту виділено 2 млн грн. Ще 150 тис. грн передбачено в районному бюджеті. А 250 тис. грн залучать із обласного бюджету розвитку. Проект подавали двічі. Минулоріч провели тендер і знайшли виконавців.

У райраді Старого Самбору сподіваються, що роботи розпочнуться найближчим часом і все заплановане вдасться реалізувати повністю.

Головна проблема, яку планують усунути — порушення теплового режиму, через який в холодні пори року діти найбільше хворіють. Як вказано в проекті, приміщення практично неможливо обігріти через втрату тепла через горище та стіни. Силами адміністрації школи та батьків вже проводили ремонт окремих навчальних приміщень і коридорів, замінили вікна.

Проект передбачає утеплення мінеральними плитами та оздоблення декоративним розчином фасаду школи; заміну покриття покрівлі з хвилястих азбестоцеменних листів на металопрофіль, встановлення водостічних ринв та труб.

 

 

Відео